Kırışıklık Giderici Doğal Maske Nasıl Hazırlanır ?

Kırışıklık Giderici Doğal Maske Nasıl Hazırlanır ?
27 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.912 kez okundu.

Kırışıklık Azaltan Doğal Maske

Bu maske tarifi yüzünüzde oluşan kırışıklıklarla birlikte boyunda ve ellerde oluşan kırışıklıkların tedavisinde de kullanılabilir. Yaşlanma hissi veren bu sorundan kurtulmak için estetik uzmanlarına ve kozmetik ürünlere binlerce lira vermenize gerek yok artık.

Sizde artık evinizde hazırlayabileceğiniz bu kırışık giderici sayesinde bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz ve yaşlanma etkilerini en az seviyeye indirebilirsiniz.

Kırışıklık Giderici Doğal Maske Tarifi

Vereceğim bu tarif kırışıklıkları gidermek amacıyla kullanılan en etkili maskelerden biridir ve ayrıyeten inanması güç ama uygulayan kişinin en az 5 yaş gençleşmesini sağlamaktadır.

Kullanılacak Malzemelerimiz;

•Elma

•Süt kaymağı (1 çorba kaşığı)

•Su (2 çorba kaşığı)

Hazırlanışı: Orta büyüklükte olan bir elmayı(tercihen yeşil elma) cam kaseye rendeleyerek koyuyoruz, sonrasında su işe birlikte kaynağı iyice karıştırıp kaynatıyoruz, kaynayan bu karışımın içerisine rendelediğimiz elmayı da ekleyerek 1-2 dakika daha ocakta bekleyerek kaynatın. Bu süre zarfı sonunda ocağı kapatıp hazırladığımız bu kırışık yok edici doğal maskenin iyice soğumasını bekleyin.

Uygulanışı: Hazırladığımız maske soğuduktan sonra maskeyi parmaklarımızla cildimize masaj yaparak ve oval hareketler ile kırışık olan bölgelere iyice yedirin. Maske yüzümüzdeyken cildinizi fazla hareket ettirmeden 40-50 dakika kadar bekleyin ve sonrasında ılık su ile yüzünüzü temiz bir şekilde yıkayın. Bu kırışık giderici doğal maskeyi 7 günde bir defa uyguladığımızda 6 ay içerisinde 5 ilâ 7 yaş arasında bir gençleşme gözlemleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.