Doğal “Kaş Kalınlaştırma” Yöntemleri

Doğal “Kaş Kalınlaştırma” Yöntemleri
25 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.318 kez okundu.

İnce kaşlar bir sıra moda olmuş sayılır fakat tam olarak kalın ve dolgun kaşlara sahip olmayı gerçekten çok istiyoruz. Bana soracak olursanız kaşlarınızın tarzını, kalınlığını modaya uygun değil de size uygun olanı belirleyin. Peki kaşlarınızı makyaj yaparak değil de doğal işlemler yaparak nasıl kalınlaştırabilirsiniz?

Sizlerle hemen bir iki yöntemini göstermek isterim;

ile Kaş Kalınlaştırma

Duyulan en eski yöntemlerden biridir kesinlikle işe yarar. Yapmanız gereken tek uygulama hint yağı ile kaşlarınıza kibarca masaj yapmak. Bu kan dolaşımını hızlandırır ve kaşlarınızın sağlıklı büyümesine yardımcı olur. Bu yöntemi uyumadan önce uygulayıp tüm gece boyuna kaşlarınızda durdurun, sabah kalktığınızda durulayın.

 ile Kaş Kalınlaştırma

Kulağımıza hiç güzel gelmeyebilir ama soğanın suyu da kaşları kalınlaştırmak için yararlı bir uygulamadır. İçinde bulunan kükürt sayesinde kaşların olduğundan daha kalın ve dolgun gözükmesine yardımcı oluyor. ufak bir soğanı ilk önce rendeleyin ve çıkan suyu ile kaşlarınıza yumuşak bir şekilde masaj uygulayın. altı dakika durdurduktan sonra durulayabilirsiniz. Eğer soğan suyu herhangi bir yerinize zarar veriyorsa, Lütfen bu yöntemi kullanmayın.

 ile Kaş Kalınlaştırma

Vazelin, kaşlarınızı mükemmel bir oranda nemlendirir. Nemlendirilen kaşta olduğundan daha kalın ve dolgun kaşlara sahip olmak fazlasıyla kolaylaşır. Ek olarak vazelin o güzel kaşlarınızın birbirinden ayrık engeller, güzel görünmesini sağlar. az bir miktar uygulama için yeterlidir, gerekenden çok uygularsanız kaşlarınızın yağlı ve ışıldak görünmesine sebeb olabilirsiniz.

Google'dan Gelen:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.