Çilek Kokusu Dizisi – Oyuncuları ve Dizi Müziği

Çilek Kokusu Dizisi – Oyuncuları ve Dizi Müziği
18 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 2.370 kez okundu.

Dizilerin sezon finalleri yaklaşırken, yayına girecek olan yeni diziler bir bir fragmanlarını yayınlanama başlıyorlar. Star TV’de yeni bir aşk dizisi olan Çilek Kokusu dizisinin fragmanlarını yayınlamaya başladı.

Dizide pastanede çalışan ve profesyonel bir pastacı olmak isteyen genç bir kızın, yani Aslı’nın, ülkenin playboylarından, genç, şımarık ve oldukça zengin olan Burak ile yaşadığı fırtınalı aşk anlatılıyor. Karakter olarak ta birbirlerine tamamen zıt olan bu iki kahraman, birbirlerini bir daha hiç görmeyeceklerini düşünürlerken, bir anda Bodrum’da sonu bilinmeyen bir oyunun içerisinde buluyorlar kendilerini. Bu oyuna Volkan karakteri de dâhil oluyor. Tesadüfler onları Bodrum’da da hiç bırakmıyor.

Hanımın Çiftliği, İffet, Güzel Köylü ve Asla Vazgeçmem gibi ses getiren dizilerin yapımcılığını üstlenen Gold Yapım, Çilek Kokusu dizisine de imzasını atıyor. Birçok başarılı filmin senaristliğini yapan Aslı Zengin dizinin senaristi olarak karşımıza çıkıyor. Ve yönetmen koltuğunda Kiraz Mevsimi dizisinden tanıdığımız Filiz Gülmez Pakman yer alıyor.

Dizinin başrol karakterlerinden Aslı rolünü Sana Bir Sır Vereceğim ve Kurt Seyit ve Şura dizilerinden tanıdığımız, 23 yaşındaki genç oyuncu Demet Özdemir oynuyor. Ezra dizisinden tanıdığımız 23 yaşındaki, eski model ve şarkıcı olan Yusuf Çim, bir diğer başrol karakteri olan Burak’a hayat veriyor. Dizide yer alan diğer isimler ise; Mert Ekin Daymaz, Mahir Günşiray, Mine tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan olarak biliniyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Avatar bilindik market dedi ki:

    Dizi isimleri nedense meyve üzerinden gitmeye başladı çilek kokusu kiraz sapı elma yarısı yakında karpuz çekirdeği diye dizi çıkarsa şaşırmayın

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.