Ebru Gündeş – Aynı Aşklar “Klip” izle Şarkı Sözleriyle

Ebru Gündeş – Aynı Aşklar “Klip” izle Şarkı Sözleriyle
29 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 3.468 kez okundu.

Türk popunun yetenekli ismi ‘in yayınladığı araftayım albümünün üçüncü klibi şarkısı Ebru Gündeş’in diğer parçaları gibi sürdürdüğü tadı koruyor. Tabi popun bilindik lezzetini vermek birikim işidir. Bu klipte kendi emeğinin yanı sıra Serdar Ortaç’ın da emeği var. Zira söz ve müziğini serdar ortaç hazırlamıştır. Arjenesini Ozan çolakoğlu nun yaptığı klipte Ergin Turunç yönetmenlini yaptı.

Klibe baktığımız duysal öğelerin yanı sıra görsel öğelerde baktığımızda ise Ebru Gündeş beyaz elbisesi ile tek bir yerde klibi söylemiştir. Hâlbuki kendinden başka bir kadın ve erkek bir araç içerisinde uzun ormanlar arasında süzülerek ilerlemektedir. Bu ikisini birleştirdiğimiz zaman yanına şarkının sözlerini de eklediğimiz zaman anlıyoruz ki araba sahnesi şarkının söylendiği anın geçmişidir. Aynı anda çift zaman dilimini anlatıyor klip. Burada tabiî ki klibin yönetmeninin başarısı göze. Çarpıyor. Özellikle bazı anlarda gelen bazı anlarda  giden parlak renkler güzel efektlerin klibe yedirilebileceğinin kanıtı hatta bu efektler insanın aklına şunu fa getirebiliyor. Bu efektlere ağırlık verilerek çekilseydi klip ama yönetmenin sanat anlayışına saygılı olduğumuz için sessizce izlemeye devam ediyoruz klibi.

Yani uzun lafın kısası kısa lafın anlattığı kadarıyla müziği dinlenir, müziği kapatıp sadece klibi izlenir, baştan sona müdahalesiz izlenir. Pop müzik sevenlere tavsiye edilir.

Ebru Gündeş Aynı Aşklar Klip 2015

Ebru Gündeş – Aynı Aşklar Şarkı Sözü

Gecelerim Aynı
Gündüzlerim Aynı Aslında
Değişen Hiçbir Şey Kalmadı
Yaşanmamış Hayatımda
Delice Severken
Hiç Bitmesin Derken Bitti Bak
Bir Bileni Var Mı
Söyle Hangi Aşk için
Değer Delice Ağlamak
Artık Ben De Alışıyorum
Kendi Kendime Barışıyorum
Erkekler Hep Aynı Kadınlar Hep Aynı
Aynı Aşklar Hep Aynı Yaşlar
Aynı Yüzler Yalan Telaşlar
İnsan Aşkta Hep Kaybeder Mi
Hep Ben Mi Suçluyum Yoksa Kader Mi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.