Adı Mutluluk Dizisi Oyuncuları Kimdir ?

Adı Mutluluk Dizisi Oyuncuları Kimdir ?
31 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 4.336 kez okundu.

Fox TV ekranlarında fragmanları şimdiden yayımlanmaya başlanan, adı daha önce Mutluluk olarak açıklanan daha sonra ise olarak değiştirilen, yaz aylarında Fox TV seyircisinin beğenisine sunulacak yeni bir dizi geliyor. Adı Mutluluk dizisinin oyuncu kadrosu ve oyuncularının kısa hayat hikâyeleri ise şöyle;

Kaan Yıldırım : ”Ulan İstanbul” adlı dizi ile tanıma fırsatı yakaladığımız Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul doğmuştur. İngiltere’de Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama bölümü mezunudur. Kaan Yıldırım’ın dizideki ismi ise Batu.

: 15 Haziran 1988 Ankara doğumlu olan Ezgi Eyüboğlu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarından mezun olmuştur. Adı Mutluluk dizisinde Ezgi Eyüboğlu’nun canlandırdığı karakterin ismi ise Kumsal.

Zeynep BASTIK: 1991 yılı İstanbul doğumlu olan , Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini üstlenmektedir. Murat Dalkılıç ile beraber “Bir Güzellik Yap” albümünde“Lüzumsuz Savaş” adlı parçaya yaptığı bir düeti mevcuttur.

:  Vine ile başarıyı yakalayan ve 18 yaşını henüz doldurmuş olan Aslı Bekiroğlu, İtalyan Lisesi mezunu olup, şu anda Bahçeşehir Üniversitesi’nde Beslenme ve Diyetetik bölümünde eğitim yaşamına devam etmektedir.

Dilara Aksuyek:  Son olarak Kadim Dostum dizisinde yer alan, 24 Temmuz 1987 Karşıyaka, İzmir doğumlu olan Dilara Aksuyek, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur.

Kaan Çakır: 1977 İstanbul doğumlu olan Kaan Çakır, İstanbul Üniversitesi Tiyatro mezunu olup, Adı Mutluluk dizisinde tekrar karşımıza çıkmaktadır.

Fatih Dönmez: Frankfurt doğumlu olan ve Bir Aşk Hikâyesi dizisi ile akıllarımızda yer edinen Dönmez, Adı Mutluluk dizisinde de seyircisi ile buluşuyor.

Google'dan Gelen:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ